Blog

  • All
  • Coaching
  • Psychologia
  • Rozwój kariery
  • O mnie
jak się przygotować do pierwszej wizyty u psychologa?
Jak przygotować się do pierwszej wizyty u psychologa?
Co przygotować na pierwszą sesję terapeutyczną? Jak przygotować się do pierwszej wizyty u psychologa? I czy w ogóle jest to konieczne? Odpowiadam w tym artykule
syndrom oszusta
Syndrom oszusta
Czym jest syndrom oszusta? Jakie są przyczyny występowania, jakie niesie konsekwencje i jak się przed nim uchronić? Wszystko wyjaśniamy w naszym artykule.
stresujące sytuacje w pracy, stresująca sytuacja w pracy
Trudne sytuacje w pracy – jak je rozpoznać i rozwiązać?
Odczuwasz niepokój, lęk lub stres związany z każdym dniem Twojej aktywności zawodowej? Trudne sytuacje w pracy to codzienność? Zobacz artykuł i pomóż sobie!
dobre agencje pracy za granicą
Jak wybrać dobre agencje pośrednictwa pracy za granicą? 
Chcesz pracować za granicą, ale nie wiesz jak zacząć? Pomogą Ci w tym agencje pośrednictwa pracy za granicą. Zobacz czym się kierować, żeby dobrze wybrać!
wyjazd za granicę
Praca za granicą – gdzie i jak jej szukać, by zarobić więcej niż w Polsce?
Częstym sposobem na niskie zarobki lub niezadowalający rozwój jest praca za granicą. Jakie są jej plusy? Gdzie warto wyjechać, by było to opłacalne? Przeczytaj!
Moja kariera zawodowa – czy pomaganie Klientom pozwala mi lepiej ją zaplanować?
Kariera zawodowa moich Klientów to dla mnie priorytet...ale czy wpływa to też na moją ścieżkę kariery? Czy moje życie zawodowe jest w 100% zaplanowane?
Na co zwrócić uwagę, chcąc osiągnąć „sukces zawodowy”?
Dla każdego sukces zawodowy ma inne znaczenie. Jak odkryć, czym jest dla nas? Co zrobić, by praca nie męczyła, a ścieżka zawodowa oznaczała ciągły rozwój?
Moje dyplomy, czyli więcej o moim doświadczeniu
Gdy tworzyłem tę stronę internetową i prosiłem dobrze życzące mi osoby o wskazówki i opinie, kilka razy usłyszałem (przeczytałem): Brakuje Twoich dyplomów. Chciałbym wiedzieć jakie szkoły czy kursy skończyłeś.Dobrzeżyczące mi osoby 😉 Słyszałem oczywiście wielokrotnie o "regule autorytetu", która polega na tym, że ludzie mają wyraźną skłonność do uległości, posłuszeństwa i polegania na zdaniu osób, […]